آزمون آنلاین/مسابقه
 


 
 
تولید ملی
 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پيام نوروزي خطاب به ملت ایران سال ۱۳۹۵ را سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.

 
«باید برای نخبگان حسابی باز کرد. ممکن است به نظر بیاید این یک تبعیض است، اما تبعیض همه جا غیر عادلانه نیست، گاهی اوقات تبعیض عین عدالت است. حساب باز کردن برای نخبگان، اینجا عین عدالت است، به خاطر این که ما باید نخبه و هوشمند را در حدی که میتوانند رشد کنند، رشد بدهیم. »  
 
 
تاریخ و ساعت
 
چهارشنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۵

 
 
حدیث روز
 
 
 
اوقات شرعی
 


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
 
 
لغت نامه
 

 
 
نظر سنجی
 
1. نظر شما در مورد راه اندازی وب سایت مدرسه چیست؟





 
 
تعداد بازدید کنندگان
 
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
 
 
مدرسه اینترنتی
 
 
 
HTML
 
متن را وارد نمایید
 
 
HTML
 
متن را وارد نمایید
 
 
سخن مدیر
 
 


آینده از آن مردمی است که مولد اندیشه ها هستند نه خزانه آن

 

 
     
 
 
درج مطلب
 
 
   
 
     
 
 
برترینهای امروز
 
 

 

کسب رتبه اول در آزمون ریاضی بین مدارس سمپاد در پایه هفتم را به دانش آموز الهه جعفری تبریک می گوییم

منتخبین مسابقات95-94

نام ونام خانوادگی

پایه

رشته

سطح

آیلا راستگویان

هفتم

شعرعاشورایی

منطقه

فردخت قاسمی

هشتم

شعرعاشورایی

منطقه

آیدا زمانی

نهم

مسابقات نادکاپ(بافت شناسی)

منطقه

مائده امیدی

نهم

مسابقات نادکاپ(بافت شناسی)

منطقه

نرگس باقری

نهم

مسابقات نادکاپ(بافت شناسی)

منطقه

سعیده تسلیمی

سوم ریاضی

مسابقه سودوکو

سوم منطقه

زهرا فرجی

دوم تجربی

مسابقه سودوکو

سوم منطقه

فاطمه پیرمحمدی

دوم ریاضی

مسابقه سودوکو

سوم منطقه

هدیه جنانی

دوم ریاضی

مسابقه سودوکو

سوم منطقه

عرفانه لطف اله زاده

دوم ریاضی

مسابقه سودوکو

سوم منطقه

سحر کارگر

دوم تجربی

مسابقه سودوکو

سوم منطقه

سارا رجبی

سوم تجربی

المپیاد زبان

دوم استان

نگار هداوند

هشتم

المپیاد خواندن

اول منطقه

فردخت قاسمی

هشتم

مشاعره

اول منطقه

شمایل موسوی

هشتم

جشنواره زبان خوارزمی

اول منطقه

زینب صفاری

هشتم

جشنواره زبان خوارزمی

اول منطقه

کیمیا بختیاری

هشتم

جشنواره زبان خوارزمی

اول منطقه

آیدا رستمی

هشتم

مسابقات نادکاپ(نانو شیمی)

سوم منطقه

فاطمه کریمی

هشتم

مسابقات نادکاپ(نانو شیمی)

سوم منطقه

آرمیتا صالحی

هشتم

مسابقات نادکاپ(نانو شیمی)

سوم منطقه

زهره باجلان

هشتم

مسابقات بافت شناسی

سوم منطقه

فردخت قاسمی

هشتم

مسابقات بافت شناسی

سوم منطقه

آذین اسمعیلی

هشتم

مسابقات بافت شناسی

سوم منطقه

هانیه کرد

دوم تجربی

المپیاد شیمی

منتخب منطقه

مهشاد نیک مهر

دوم تجربی

کاریکاتور شیمی

منتخب منطقه

محدثه محسنی

هفتم

مسابقه علمی بسیج  دانش آموزی

سوم منطقه

فاطمه کریمی

هفتم

مسابقه علمی بسیج  دانش آموزی

دوم منطقه

مهتاب مسعودی

هفتم

مسابقه علمی بسیج  دانش آموزی

اول منطقه

النازموسیوند

هفتم

مسابقه علمی بسیج  دانش آموزی

دوم استان

بهناز جهانگیر

هفتم

مسابقه علمی بسیج  دانش آموزی

چهارم استان

آیدا رستمی

هفتم

مسابقه علمی بسیج  دانش آموزی

سوم منطقه

 

اسامی دانش آموزان  دارای رتبه برتر در مسابقات قرآن ، نماز و عترت

نام ونام خانوادگی

پایه

رشته

رتبه نهایی

مریم روشنی مقدم

هفتم

قرائت

سوم

فردخت قاسمی

هشتم

قرائت

سوم

فاطمه ابراهیمی

دوم متوسطه

قرائت

اول

فاطمه قاسمی

هفتم

حفظ

اول

هانیه اسمعیل‌خانی

هفتم

حفظ

اول

مریم حضرتی پور

هشتم

حفظ

اول

حانیه باقری

دوم متوسطه

حفظ

اول

سیده هدی اثنی عشری

سوم متوسطه

حفظ

اول

هانیه نیکخواه

چهارم متوسطه

حفظ

اول

سیده هدی اثنی عشری

سوم متوسطه

حفظ ویژه 5 جزء

اول

شیما اصفهانی

نهم

حفظ ویژه 10جزء

اول

فاطمه رمضانخانی

نهم

تفسیر

اول

الهه سلمانیان

دوم متوسطه

تفسیر

اول

حدیثه شیبک

هفتم

صحیفه سجادیه

دوم

فاطمه لاچینی

دوم متوسطه

صحیفه سجادیه

اول

سبا صمیمی

دوم متوسطه

نهج البلاغه

دوم

فاطمه  محمد کریمی

سوم متوسطه

نهج البلاغه

اول

فاطمه قاسمی- زینب صفاری زهرا پناهی- مارال رضوی -یاسمن مقدسی -آتنا بختیاری شیما اصفهان-مریم حضرتی پور حانیه اسمعیل‌خانی- نسیم شریف زاده -سما جبروتی

متوسطه اول

تواشیح

دوم

 

اسامی دانش آموزان  دارای رتبه برتر در مسابقات فرهنگی هنری

نام ونام خانوادگی

رشته

رتبه

فاطمه قاسم پور

شعر

دوم

سبا آژنگ

شعر

دوم

مریم رضایی قلعه

شعر

دوم

فردخت قاسمی

کاشیکاری

اول

نرگس جبلی

ترکیب مواد

اول

یگانه علیزاده

وبلاگ

اول

هانیه عظیمی

وبلاگ

سوم

مریم حضرتی پور

خط تحریری

 

فاطمه عباس بیگی

خط تحریری

 

فاطمه قاسم پور

مقاله نویسی

دوم

فاطمه پیر محمدی

مقاله نویسی

دوم

 

      برگزیدگان مرحله اول المپیاد کشوری

  • محدثه احمد خانی           المپیاد ریاضی

    محدثه احمد خانی           المپیاد کامپیوتر

    مریم تیموری                   المپیاد شیمی

    سیده هدی اثنی عشری   المپیاد ادبی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول انتخابی مسابقات بین المللی IMC2016

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

1

زهرا پناهی

هفتم

2

محدثه سادات محسنی

هفتم

3

کیانا بهروزی

هفتم

4

الهه جعفری

هفتم

5

شیدا پاکزاد

هشتم

6

آتیه بندعلیزاده

هشتم

7

آیدا رستمی

هشتم

8

محیا شعبانی

نهم

9

مرضیه پاکدل

نهم

10

سیده زهرا حسینی

نهم

11

سبا آژنگ

نهم

12

نرگس باقری

نهم

13

فاطمه آقاجانی

نهم

14

دیان شیخ محمد امینی

نهم

15

نغمه خدادی

نهم

16

شیما اصفهانی

نهم

17

هانیه عظیمی

نهم

18

فاطمه قاسم پور

نهم

19

فاطمه ولیزاده

نهم

20

فاطمه یوسفی فر

نهم

21

ملیکا اکبری

دوم ریاضی

22

پرستو زمزمی

دوم ریاضی

 
 
     پذیرفته شدگان کنکور رشته ریاضی سال تحصیلی94-93
 
   
  
نام ونام خانوادگي رشته قبولی دانشگاه دانشگاه و شهر قبولی
نام دانشگاه نام شهر
زهرا آقاجانی زاده   مهندسی برق   دانشگاه تهران تهران
زینب عرفان منش    مهندسی کامپیوتر   دانشگاه تهران تهران
ثنا غریبی فیزیک صنعتی شریف تهران
مهسا محمدی   مهندسی معماری   دانشگاه تهران تهران
ثمین فرجیان   مهندسی معماری   دانشگاه تهران تهران
نگین و ثوقی میاندهی   مهندسی صنایع   علم وصنعت ایران تهران
ریحانه محمدی قراگوزلو   مهندسی انرژی    صنعتی امیر کبیر تهران
مریم شیر محمدی   مهندسی برق    شهید بهشتی تهران
پریان گر شاسبی   مهندسی پلیمر   صنعتی امیر کبیر تهران
فرناز سیاح پور   مهندسی معماری   دانشگاه تهران تهران
صبا محمد پور   مهندسی شیمی   دانشگاه تهران تهران
سارا ستایش نصرتی   مهندسی شیمی   علم وصنعت ایران تهران
فاطمه سلیمانی   مهندسی هوا و فضا   فنی مهندسی قزوین
المیرا خلج   مهندسی معماری   مهندسی معماری بوئین زهرا
مبینا شیخی   مدیریت بازر گانی   دانشگاه تهران تهران
فاطمه مقیسه    مهندسی صنایع   صنعتی شیراز تهران
سیما تیموری   مهندسی شهرسازی   دانشگاه تهران تهران
فاطمه اذان گو   ریاضیات و کاربردها   دانشگاه تهران تهران
نگین روا   مهندسی کامپیوتر   تربیت دبیر رجایی تهران
ملیکا ابراهیمی   مهندسی شیمی   صنعتی تبریز تهران
فاطمه سر لک   مهندسی صنایع   دانشگاه سمنان تهران
یاسمن بسیج   مهندسی صنایع   بویین زهرا تهران
ناز گل پور حاجی باقر   مهندسی پلیمر   پردیس امیرکبیر تهران
شهرزاد مشهدی   مهندسی معماری   غیرانتفاعی  کرج
سارا تقی زاده   مهندسی مکانیک   علم وفرهنگ تهران
زهرا زاد   مهندسی صنایع   تهران شمال تهران
 
پذیرفته شدگان کنکور رشته تجربی سال تحصیلی94-93
 
نام ونام خانوادگي رشته قبولی دانشگاه دانشگاه و شهر قبولی
نام دانشگاه نام شهر
یاسمن ریگی   پزشکی   دانشگاه تهران تهران
هانیه بابایی   پزشکی   دانشگاه تهران تهران
مریم فرجی ثانی   پزشکی   شهید بهشتی تهران
معصومه سادات پیروز   دندانپزشکی   علوم پزشکی  البرز
سپیده نِژادی    داروسازی   دانشگاه تهران تهران 
نگین حاتمی    داروسازی   دانشگاه تهران تهران
زهرا هاشمی مجد   داروسازی   علوم دارویی تهران
فاطمه فتحی    داروسازی   علوم دارویی تهران
مهرناز رضایی    پزشکی   علوم پزشکی شاهرود
سعیده مرادی    دندانپزشکی    علوم پزشکی ایلام
همراز علینقی زاده    پرستاری   دانشگاه تهران تهران
مهسا دست خوش    فیزیوترا پی   دانشگاه تهران تهران
فاطمه نوید   فیزیوتراپی   دانشگاه تهران تهران
فاطمه حریری زاده    علوم آزمایشگاهی   علوم پزشکی البرز
زهرا حنیفه لو    پر تو شناسی   دانشگاه تهران تهران
روژان کاظمی    پر تو شناسی   دانشگاه تهران تهران
مبینا احمدی    علوم تغذیه   شهید بهشتی  تهران
الناز قریشی    ماما یی   علوم پزشکی قزوین
نیلوفرعلی یاری    ما ما یی   علوم پزشکی ایران تهران
سیده سارا جوهری    تکنو لوِژی اتاق عمل   علوم پزشکی  کاشان
کیمیا مقصودی دربه    زمین شناسی   دانشگاه تهران تهران
طاهره بخشی    مدیریت بیمه   خوارزمی تهران
زهرا افتخاری    حسابداری   دانشگاه شاهرود شاهرود
محیا رستم خانی   زبان و ادبیات انگلیسی   خوارزمی تهران
سیده فاطمه رضویان    عکاسی   هنر تهران
ریحانه ستار پور   زیست شناسی   سمنان سمنان
 
 
 
 
     
 
 
عکس برگزیده
 
 
حضور مسئولین در مراسم بازگشایی به روایت تصویر
 
 
 
     
 
 
اخبار/مقالات
 
 
کمیته بندی اعضای اصلی منتخب انجمن اولیای و مربیان 95-94
اولیاء گرامی جهت مذاکره و مشاوره با اعضای انجمن اسامی کمیته بندی انجمن اولیاء و مربیان خدمتتان به شرح زیر ارسال می گردد.
 
جناب آقای اسمعیلی    رئیس انجمن         کمیته مالی      09166642276
جناب آقای جنانی       نائب رئیس انجمن   کمیته عمرانی    09124236769
سرکار خانم محسنی    منشی انجمن        کمیته آموزشی  09125600494
سرکار خانم مظفریان   عضو انجمن        کمیته پرورشی   09123648975
 

شماره حساب مدرسه فرزانگان 4150077345000
 
     
 
 
نظر سنجی
 
 

 
     
 
 
آسیب شناسی شبکه های اجتماعی
 
 
استفاده از هر نوع فناوری جدید علیرغم مزایای خوبی که دارد، بدون شک با مضرات و تهدیدات متعددی همراه است، شبکه های اجتماعی نظیر: واتس آپ(WhatsApp)، وایبر(Viber)،تانگو(Tango)، فیس بوک(Face book)، بی تالک(Beetalk)،وی چت(Wechat)، لاین(Line)، کیک(Kk)، تلگرام(Telegram)، هایک(Hike)،توئیتر(Twitter)، اینستاگرام (Instagram)، اسکایپ(Skype)، و .... تلاش می کنند تا با تاثیر برائدلوژی افراد جامعه مورد هدف، به مرور زمان جهان بینی آنان را نیز مورد حمله قرار داه و با جایگزین کردن فرهنگ غربی و ضد دینی،فرهنگ غنی اسلامی را در افراد متزلزل نمایند. 
 
 
وبلاگ های مدرسه
 
 
 
سایتهای مفید
 
 
 
مناسبت ها
 
 
 
وضعیت آب و هوا
 


 -  ° 

جزئیات
 
 
بازی آنلاین