دستاوردها
 
 

 

برترینهای مسابقات قرآن مقطع راهنمایی و متوسطه در منطقه و استان و سمپاد

نام مسابقه

نام

پایه

رتبه

قرائت قرآن

پریا پیرکندی

سوم دبیرستان

اول

قرائت قرآن

عرفانه رهنما

سوم راهنمایی

اول

حفظ قرآن

فاطمه ابراهیمی

دوم راهنمایی

اول

حفظ قرآن

هانیه نیک خواه

اول دبیرستان

اول

حفظ قرآن

الناز قریشی

دوم دبيرستان

دوم

حفظ قرآن

سیده هدی اثنی عشری

سوم راهنمایی

سوم

احکام

محدثه جعفری

دوم راهنمایی

اول

احکام

فاطمه محمدکریمی

سوم راهنمایی

اول

احکام

نیوشا رسول خانی

اول دبیرستان

اول

احکام

مهسا دستخوش

دوم دبیرستان

اول

صحیفه سجادیه

الهه مرادی

دوم راهنمایی

دوم

صحیفه سجادیه

فاطمه مرادی اسماعیلی

اول دبیرستان

دوم

تفسیر

نگین حاتمی

سوم دبیرستان

دوم

حفظ ویژه

حانيه باقري

دوم راهنمايي

دوم

معارف

الهام جلدی

اول دبیرستان

دوم

 

نفرات برتر مسابقات آزمایشگاهی کارگاهی (مرحله منطقه ای)

زیست شناسی

رایانه

فیزیک

فرزانه جمالی

طلایه ریاحی

سپیده شاطریان

نفرات برتر المپیاد مهارتی (ادبی خواندن)

نام

پایه

رتبه

فاطمه سادات پاک نیت

سوم راهنمایی

اول منطقه

 

پذیرفته شدگان مرحله اول (المپیاد علمی کشور)

ریاضی

ادبیات

فیزیک

پریا پیرکندی

پریا پیرکندی

سپیده شاطریان

رومینا احسانی

 

برترینهای پروژه های تحقیقی علمی قرآنی- محتوای الکترونیکی-خوارزمی

نام

موضوع تحقیق

عنوان

پانیذ مظاهری

پل استقامت

پژوهشگران جوان سمپاد

نیلوفر فرزان

پل استقامت

پژوهشگران جوان سمپاد

سیده زینب مصطفوی

حجاب

پروژه قرآنی

محدثه پیرقلی خیاوی

موسیقی دین و روان انسان

پروژه قرآنی

هانیه بابایی

زبان

پروژه محتوای الکترونیکی

سارا جوهری

زبان

پروژه محتوای الکترونیکی

متینه قاسملو

ابتکارات و اختراعات جشنواره خوارزمی

کیمیا مقصودی

ابتکارات و اختراعات جشنواره خوارزمی

 

برگزیدگان مسابقه داستان های خلاق ریاضی در منطقه مقطع راهنمایی

نام

پایه

عنوان

سمانه شیرازی

دوم

مسابقه داستان های خلاق ریاضی در منطقه

مائده آشوری

دوم

 

 

 

 

برترینهای مسابقه  کتابخوانی

فاطمه قاسم پور

ملیکا سادات محمدی

مهرناز نظری

فاطمه اسکندری

برترینهای مسابقات طرح عطر ولایت

نام

پایه

رشته

همتا میرغدیری

دوم راهنمایی

مقاله نویسی

زهرا نادری

دوم راهنمایی

نقاشی

 

درسهای از قرآن

فاطمه رمضانخانی

برترینهای هنری ادبی  در سطح منطقه

نام

پایه

رشته

رتبه

نیوشا رسول خانی

اول دبیرستان

آبرنگ

اول

فاطمه اسکندری

دوم راهنمایی

گرافیک

دوم

فاطمه جمالی

اول دبیرستان

طراحی با مداد

سوم

هیوا حمزه

سوم دبیرستان

شعر

اول

الهام جلدی

اول دبیرستان

داستان نویسی

سوم

 

طرح برگزیده پرورشی در اداره آموزش و پرورش

نام

پایه

رتبه

سیده زینب مصطفوی

اول دبیرستان

اول منطقه

 

برترینهای مسابقات شطرنج در سطح منطقه

نام

پایه

رتبه (انفرادی)

یسری حاجی اکبری

دوم راهنمایی

اول

مهدیه علی محمدلو

اول دبیرستان

اول

فائزه آشیانی

اول دبیرستان

دوم

 

برترینهای مسابقات شنا  در سطح منطقه

نام

پایه

عنوان

رتبه

هانیه صادقی

اول دبیرستان

شنا(متر50 )

اول

هانیه صادقی

اول دبیرستان

شنا(100متر)

اول

دلارام مداحی

سوم دبیرستان

شنا (100متر)

اول

سارا رجبی

سوم راهنمایی

شنا (100 متر)

سوم

 

 

 

 

 

 

منتخب والبیال منطقه

نام

پایه

پرستو زمزمی

دوم راهنمایی

 

 

مقام دوم منطقه تیم بسکتبال

مرجان حیاتی پور

محدثه گرجی

فاطمه سلیمانی

نازگل پورحاجی

فاطمه حریری زاده

فاطمه آقاجانی

برترینهای مسابقه پرش طول

شهرزاد مشهدی

برترینهای مسابقه دو

نگین کولانی

برترینهای آزمون پیشرفت تحصیلی مقطع متوسطه

پایه

کلاس

نفرات برتر

اول دبیرستان

1/1

رومینا احسانی نیوشا رسول خانی مهدیه علی محمدلو

اول دبیرستان

2/1

فاطمه مرادی سیده سروناز محسنی سحر گل حسن عراقی

نفرات برتر آزمونهای آزمایشی (قلم چی)  که بالاترین میانگین تراز را داشته اند

پایه

نفرات برتر

دوم راهنمایی

فاطمه ترقی عرفانه رضائی نگین گودرزی

سوم راهنمایی

ثنا محمدی محدثه احمدخانی مائده بروجی

برترینهای آزمونهای آزمایشی  نشانه  و قلم چی مقطع دبیرستان

پایه

نفرات برتر

چهارم تجربی

سایه رستمی -مونا نصیری- سیده صفورا حجتی - فرناز افشار

چهارم ریاضی

سارا تبریزی فرناز نورایی- پارمیس توسلی

سوم تجربی

فرزانه جمالی نرگس بازگیر-غزاله عاشورپسند فائزه علی نسب- فاطمه پور احمدعلی

سوم ریاضی

پریا پیرکندی - سپیده شاطریان مهسا پناهی آذر- آرزو دریا دل- دلارام مداحی

دوم تجربی

مریم فرجی ثانی-معصومه سادات پیروز-یاسمین ریگی

دوم ریاضی

زینب عرفان منش- مهسا محمدی- زهرا آقاجانی زاده

اول دبیرستان

نیوشا رسول خانی -مهدیه علی محمد لو-رومینا احسانی

 

برترینهای نيم سال دوم  (1- 2 راهنمایی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

سوگند سرمدی

معدل :95/19

فاطمه ترقی

معدل :93/19

غزل بیگلری

معدل :89/19

برترینهای نيم سال دوم  (2-2 راهنمایی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

عرفانه رضایی

معدل: 95/19

زهرا تاجیک

معدل:93/19

الهه سلمانیان

معدل:88/19

برترینهای نيم سال دوم  (3-2 راهنمایی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

محدثه جعفری

معدل:74/19

یسری حاجی اکبری فینی

معدل :73/19

صدف وفائی پور

معدل :69/19

برترینهای نيم سال دوم (1-3 راهنمایی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

مائده بروجی

معدل:98/19

محدثه احمد خانی

معدل :97/19

مریم و مینا تیموری

معدل :87/19

برترینهای نيم سال دوم (2-3 راهنمایی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

ثنا محمدی

معدل:90/19

فائزه لطفی

معدل :87/19

الناز نظری راد

معدل:84/19

برترینهای نيم سال دوم (1-1 دبیرستان)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

الهام جلدی و نیوشا رسول خانی

معدل:87/19

مهدیه علی محمدلو

معدل :76/19

رومینا احسانی

معدل :71/19

برترینهای نيم سال دوم (2-1 دبیرستان)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

فاطمه مرادی اسماعیلی

معدل:91/19

نیلوفر یزدان پناه

معدل :76/19

سحر گل حسن عراقی

معدل:63/19

برترینهای نيم سال دوم (دوم تجربی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

هانیه بابایی

معدل: 92/19

مریم فرجی ثانی

معدل :86/19

معصومه سادات پیروز

معدل:61/19

برترینهای نيم سال دوم  (دوم ریاضی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

مهسا محمدی

معدل :73/19

زینب عرفان منش

معدل :69/19

زهرا آقاجانی زاده

معدل :56/19

برترینهای نيم سال دوم (سوم تجربی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

نگین حاتمی

معدل :94/19

فرزانه جمالی

معدل :85/19

نرگس بازگیر و فاطمه پور احمد علی

معدل :77/19

برترینهای نيم سال دوم (سوم ریاضی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

پریا پیرکندی

معدل :97/19

سپیده شاطریان

معدل:95/19

آرزو دریادل

معدل :52/19

برترینهای نيم سال دوم (چهارم ریاضی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

سارا تبریزی

معدل :30/19

پارمیس توسلی

معدل:21/19

فاطمه نامدار

معدل :92/18

برترینهای نيم سال دوم (چهارم تجربی)

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

سایه رستمی

معدل :22/19

مهسا زیوری

معدل :14/19

صبا تدبیری

معدل : 19

 

 

 

گروه سرود  رتبه اول منطقه

نام ونام خانوادگی

مقطع

مه تا امیدی

راهنمایی

مائده آشوری

راهنمایی

هدی اثنی عشری

راهنمایی

مریم تیموری

راهنمایی

مینا تیموری

راهنمایی

طیبه حاتمی

راهنمایی

لیلا حدادیان

راهنمایی

زهرا ایرانشاهی

راهنمایی

غزل بیگلری

راهنمایی

حانیه باقری

راهنمایی

سارا رجبی

راهنمایی

عرفانه رهنما

راهنمایی

فاطمه امینی

راهنمایی

غزاله اعظمی

راهنمایی

درسا احمددکه

راهنمایی

راضیه حسنی زاده

راهنمایی

فاطمه جعفری

راهنمایی

حنانه عبدالحمیدی

راهنمایی

رویا یوسفی

راهنمایی

سعیده تسلیمی

راهنمایی

 

 

 

 

 

 

سفیران قرآنی سمپاد و حائزه رتبه  برتردر طرح فراگیر

حنانه عبدالحمیدی

سیده هدی اثنی عشری

نگین اختری

فاطمه کلانتری

فاطمه ترقی

 

حائزین رتبه برتر درطرح فراگیر حفظ ودرک مفاهیم

 سوره های  قرآن کریم

مه تا امیدی

نگین رحیمی نژاد

الناز نظری راد

سحر کارگر

کیمیاسادات میرصانعی

سارا مدیری

ناهید تیزقدم

زهرا نادری

فائزه لطفی

آیدا وحدانی

سوده نظری

عرفانه سادات عبدی

نگین گودرزی

حانیه باقری

فرنوش محسنی

فاطمه ابراهیمی

یاسمین بشکنی

فاطمه محمد کریمی

عرفانه لطف الله زاده

فاطمه پیرمحمدی

مائده بروجی

مائده مردای

الهه سلمانیان

محدثه احمد خانی

مائده آشوری

غزل جاموسی

مریم فرجی

ملیکا اکبری

فاطمه جعفری

نگار فروزانفر

آیدا امیدی

زهرا تاجیک

الهام جلدی

ملیکا مرد آبادی

لیلا حدادیان

سعیده مرادی

غزاله اعظمی

سوگند سرمدی

نازگل پورحاجی

زهرا مهدوی نیا

پریسا سیف آبادی

مهسا دست خوش

راضیه حسنی زاده

سمانه شیرازی

مهسا محمدی

طیبه حاتمی

صبا صمیمی

زینب عرفان منش

متین خرم روان

زهرا طاهری

عرفانه رضایی

مهرنوش رادفر

فاطمه عیسایی

ثمین السادات میرحسینی

 

 

 

 

 

برترینهای نیم سال اول سال تحصیلی 93-92

رتبه

معدل

نام و نام خانوادگی

کلاس

1

20

نرگس باقری

1/1هفتم

2

91/19

مائده امیدی

3

88/19

دنیا شریفی راد

4

87/19

نازنین افشار

5

87/19

زهرا ستایش فرد

1

95/19

الناز موسیوند

2/1هفتم

2

93/19

یاسمن فرودی

3

92/19

هانیه عظیمی

4

91/19

ساناز عمادی

1

96/19

فاطمه ترقی

1/3راهنمایی

2

94/19

غزل بیگلری

3

91/19

سوگند سرمدی

4

89/19

سوده نظری

1

92/19

الهه سلیمانیان

2/3 راهنمایی

2

90/19

زهرا تاجیک

3

89/19

عرفانه رضایی

3

89/19

زهرا نادری

1

85/19

درسا الهویی

3/3 راهنمایی

2

82/19

ساحل وفایی پور

3

81/19

الهه مرادی

4

75/19

ستایش بهمن پور

4

75/19

محدثه جعفری

4

75/19

صدف وفایی پور

1

92/19

محدثه احمد خانی

1/1دبیرستان

2

76/19

مائده بروجی

3

75/19

فاطمه رمضانی

1

58/19

ثنا محمدی

2/1دبیرستان

2

52/19

سیده هدی اثنی عشری

3

42/19

ندا سلامت

1

94/19

نیوشا رسول خانی

دوم تجربی

2

88/19

مهسا مرادی

3

75/19

الهام جلدی

1

77/19

رومینا احسانی

دوم ریاضی

2

65/19

مریم دلیلی

3

33/19

سحر گل حسن عراقی

1

96/19

هانیه بابایی

سوم تجربی

2

92/19

مریم فرجی ثانی

3

82/19

معصومه سادات پیروز

3

82/19

سپیده نژادی

1

61/19

زینب عرفان منش

سوم ریاضی

2

49/19

نگین وثوقی

3

47/19

مهسا محمدی

1

67/19

فاطمه جمالی

چهارم تجربی

2

58/19

نرگس بازگیر

3

56/19

غزل عاشور پسند

1

96/19

پریا پیرکندی

چهارم ریاضی

2

81/19

سپیده شاطریان

3

37/19

آرزو دریا دل

قبول شدگان کنکورسال

نام و نام خانوادگی

رشته قبولی

دانشگاه دولتی

نام و نام خانوادگی

رشته قبولی

دانشگاه دولتی

سارا تبریزی تژاد

مهندسی عمران

شریف تهران

سایه رستمی

پزشکی

دانشگاه البرز کرج

فرناز نورایی

مهندسی برق

علم و صنعت تهران

مائده عباسی

پزشکی

علوم پزشکی قزوین

فاطمه نامدار

مهندسی مکانیک

شهید بهشتی تهران

مونا نصیری

پزشکی

اراک

پارمیس توسلی

مهندسی فن آوری

دانشگاه تهران

کبری قهرمان لو

پزشکی

زنجان

شهره رمضان پور

مهندسی شیمی

دانشگاه تهران

مهسا زیوری

پزشکی

علوم پزشکی همدان

نیلوفر صادقی

مهندسی صنایع

الزهرا تهران

سیده صفورا حجتی

پزشکی

علوم پزشکی سمنان

مهشید فاضلی کبریا

عمران،نقشه برداری

تهران

مهسا جعفری

داروسازی

علوم پزشکی گیلان

فرشته دولتی

مهندسی مواد

امیرکبیر تهران

مونا جعفری

داروسازی

علوم پزشکی مازندران

پرستو سوری

مهندسی نرم افزار

الزهرا تهران

محدثه گلیج

شنوایی سنجی

دانشگاه ایران

فاطمه نبوی نودهی

مهندسی نساجی

دانشگاه امیر کبیر

فرناز افشار

پزشکی

آزاد تهران

فاطمه فرج خواه

مهندسی برق قدرت

گیلان

صبا تدبیری

دارو سازی

آزاد تهران

سمرغبرایی

مهندسی کامپیوتر

خواجه نصیر تهران

آناهید چراغعلیان

پزشکی

بین المللی کیش

عاطفه عسگر خانی

مهندسی نرم افزار

قزوین

آرزو حسنی

اعضا مصنوعی

هلال احمر دانشگاه ایران

شیوا صمدی

مهندسی مکانیک

صنعتی سهند تبریز

المیرا فلاح

مامایی

آزاد کرج

عرفانه عابد رفتار

مهندسی شهر سازی

امام خمینی قزوین

پریسا نیکبخت

حسابداری

پیام نور تهران

فاطمه رهنما

 

مهندسی برق

پیام نور کرج

مهسا حجازی

علوم اقتصادی

شهید بهشتی تهران

زهرا محسنی

مهندسی IT

صنعتی شریف

فاطمه هادیلو

حسابداری

شهید بهشتی تهران

فائضه قراری

علوم کامپوتر

خوارزمی کرج

فرشته فیلی

شیمی

آموزشکده زیست محیط کرج

نگین ملکی

مهندسی شهرسازی

کرج

مژگان صفری

مدیریت

شهید بهشتی تهران

سعیده جزء رنجبر

مهندسی عمران

ملایر

نگین مهدی پور

میکروبیولوژی

تهران شمال

زهرا عارف پور

ادبیات زبان انگلیسی

علوم طباطبایی تهران

الهه سخی

رادیولوژی

علوم پزشکی ساری

الهه علیاری

ادبیات زبان انگلیسی

علوم طباطبایی تهران

غزل صداقت

زیست سلولی مولکولی

دامغان

رویا کاظم خانلو

علوم تربیتی

فرهنگیان تهران

زهرا رهگذر

روان شناسی

علم و فرهنگ تهران